Jakościowe i eleganckie

Nasze dekory styropianowe wyróżniają się spośród innych. Przekonaj się dlaczego!

Gzymsy

Wiele naszych projektów powstało na podstawie waszych pomysłów. To właśnie dzięki nim, nasza firma prężnie się rozwija i powstaje w niej wiele różnorodnych modeli sztukaterii. Nie tylko wewnątrz nieruchomości, ale i na zewnątrz. Gzymsy to doskonałej klasy produkty, których podstawowym zadaniem jest dekoracja domów, ale również ich struktury. Wybierając naszą ofertę, macie pewność, że wszystkie ozdoby podkreślą wygląd każdego domu jednorodzinnego, motelu czy też sali weselnej.  Nie musicie się martwic, że gzymsy ulegną zniszczeniu czy zmienią barwę na żółtą, czy ściemnieją.

Gzyms

Każdy model sztukaterii, nie ulegnie zniszczeniu przez działanie warunków atmosferycznych dlatego, powinniśmy przede wszystkim pomyśleć o tak dobrej jakości ozdobach.

Gzymsy pełnią wiele ważnych zadań, o których wiele osób nie wie. Gzymsy mogą być nie tylko dekoracją, ale także mogą zakryć mankamenty, które występują we wnętrzu. Po pierwsze pęknięcia, które tak często zdarzają się również w nowym budownictwie. Po drugie uszkodzenia, a po trzecie widoczne kable. Wybierając nasze elementy, możecie pozwolić sobie na przepiękne dekoracje.

Gzymsy do wnętrz i na zewnątrz

Gzymsy występują w dwóch odsłonach. Te instalowane na zewnętrznych partiach domu, oraz te występujące we wnętrzach. Nie ma znaczenia gdzie, wybierzesz instalacje swoich dekorów. W każdym pomieszczeniu przyniosą pozytywne skutki!

Złóż zamówienie