Jakościowe i eleganckie

Nasze dekory styropianowe wyróżniają się spośród innych. Przekonaj się dlaczego!

Listwy przysufitowe

Remont to dobry czas na zainstalowanie listew przysufitowych. Dzięki temu, że będziecie zmieniać całą aranżacje, możecie zdecydować się na wykorzystanie sztukaterii. To właśnie dzięki niej, wasze wnętrza staną się przepięknie ozdobione. Listwy przysufitowe to doskonałej jakości dekory, które powinny znaleźć się w każdym pomieszczeniu. Jeżeli więc szukacie przepięknych dekorów, które sprawią, że wasze pomieszczenie nabierze indywidualnego charakteru, musicie zdecydować się na listwy przysufitowe!

Zmiana koloru listew - to możliwe?Listwy przysufitowe

Szukając inspiracji na wykończenie mieszkań, można natknąć się na kolorowe listwy przysufitowe. Ze względu na to, że modne stały się czarne listwy przypodłogowe, to i do pracy czarne listwy do sufitu. Można je przemalować  za pomocą zwykłej farby przeznaczonej do malowania ścian. Należy tylko pamiętać, aby w składzie nie zawiera żadnych rozpuszczalników. Polecamy malować, je już zainstalowane na ścianie jednak, wokół najlepiej jest przykleić taśmy, aby nie ubrudzić powierzchni ściany. Wiele osób decyduje się na malowanie listew jeszcze przed instalacją. Jest to również dobry sposób, ale należy pamiętać, że podczas montażu mogą się ubrudzić.

Listwy z oświetleniem

Listwy mogą mieć zainstalowane w swoich szczelinach taśmy LED, które oświetlą przepięknie sufit. Dzięki temu możecie zdecydować na oświetlenie pomieszczenia tylko listwami ze światłami LED. Dzięki możliwości wybrania koloru listew, a także ich oświetlenia możecie pozwolić sobie na nietuzinkowy wygląd waszych wnętrz.

Listwy przysufitowe staną się idealnym rozwiązaniem dla każdego!

 

Złóż zamówienie