Jakościowe i eleganckie

Nasze dekory styropianowe wyróżniają się spośród innych. Przekonaj się dlaczego!

Maskownica do karnisza

Maskownica do karnisza jest niepowtarzalną dekoracją służącą zakrycia brzydkiego karnisza czy szyny. Nie tylko jest modną ozdobą, która powinien mieć każdy w swoich pomieszczeniach, ale również praktycznym dodatkiem służącym do zakrycia na przykład pęknięć na ścianie. Maskownica do karnisza, która obecnie jest najczęściej wykorzystywana we wnętrzach, posiada bardzo oryginalne wzory i ornamenty, dzięki którym wnętrze staje się nowoczesną odsłoną.

Maskownica do karnisza - czy warto?Maskownica do karnisza

Każdy, kto nas pyta, czy warto, jest zainstalować maskownice do karnisza, odpowiadamy jednoznacznie- TAK! Sprawdź dlaczego!

  • Niewidoczność łączeń.

To jedna z najważniejszych kwestii, ze względu na piękny wygląd całego pomieszczenia. Niewidoczne łączenia nadadzą jednolitego wyglądu każdej maskownicy.

  • Trwałość.

Maskownica dzięki dobrej jakości, potrafi utrzymać nawet bardzo ciężkie zasłony. Właściwości, które posiada, mogą stać się nieodłącznym dekorem we wnętrzu.

  • Wilgoci mówimy nie.

Materiał, z którego jest produkowana maskownica, pokryty jest żywicą, która jest odporna na działanie wilgoci. Dlatego nie ma żadnych przeciwwskazań, aby zainstalować je w pomieszczeniu takim jak łazienka i kuchnia.

  • Możliwość zmiany kolory dekorów.

Dzięki temu, że można zmienić ich kolor, można dopasować je idealnie do wyglądu każdego, pomieszczenia nie martwiąc się, że biel może zaburzyć pewną koncepcję.

Maskownica do karnisza to okazja do tego, aby wnętrze stało się eleganckie.

 

 

Złóż zamówienie