Jakościowe i eleganckie

Nasze dekory styropianowe wyróżniają się spośród innych. Przekonaj się dlaczego!

Styropianowe listwy

Nowoczesne dekoracje to sposób, na wyczarowanie we wnętrzu tego co pragniecie. Dlatego styropianowe listwy powinny stać się nieodłączna częścią każdego pomieszczenia. To właśnie z ich pomocą jesteście w stanie stworzyć nowatorskie rozwiązanie nie do podrobienia. Styropianowe listwy posiadają wiele ważnych zalet, Nie tylko potrafią diametralnie odmienić wnętrze, ale również zakryć wiele mankamentów, które występują na ścianie. Na przykład wiele z nas miało styczność z wystającymi kablami, które tylko psują estetyczność całego pomieszczenia. Styropianowe listwy dzięki specjalnym żłobieniom mogą ukryć wystające kable bez żadnego problemu. Przez to wszystkie wasze problemy związane z aranżacją znikną.

Czy listwy można zainstalować w łazience?Styropianowe listwy

Dzięki temu, że listwy są odporne na wilgoć, można je zainstalować nawet w łazience. Wysokiej jakości styropian, z jakiego są wykonane, jest odporny na szkodliwe działanie wielu czynników. Dlatego nie musicie się bać wilgoci, która dość często jest przyczyną uszkodzenia listew. Każdy, kto zdecyduje, się na ich montaż może mieć pewność, że będzie on bezproblemowy nawet dla osoby, która robi to pierwszy raz.

Styropianowe listwy to propozycja dla każdego, kto uwielbia eksperymentować z wyglądem wnętrz. Dzięki tak nowoczesnym dekorom możecie odkryć swoje pomieszczenie na nowo w atrakcyjnej cenie.

Złóż zamówienie